14 kwietnia 2017, 12:31

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2017

7 kwietnia 2017, 12:02

Wymienniki dwujonitowe - AISI 316L

Wymienniki dwujonitowe 2 sztuki wykonane ze stali AISI316L wysyłane do Szwecji....

Centrum Badawczo-Wdrożeniowe UNITEX Sp. z o. o.

          Przekazując do użytkowania niniejszą stronę internetową, pragniemy zainteresować Państwa naszą firmą, obecną na polskim rynku od 25 lat, oraz oferowanymi przez nas technologiami i urządzeniami do szeroko pojętego uzdatniania wody, a także do usuwania skutków jej złej jakości.

Nasze systemy uzdatniania wody do celów pitnych, dla ciepłownictwa, energetyki oraz przemysłu spożywczego są obecne na terenie całej Polski, służąc Państwu, a znana ich nowoczesność i bezawaryjność, stawia nas w czołówce firm zajmujących się uzdatnianiem wody w kraju.

Specjalizujemy się w projektowaniu, modernizacji, wykonawstwie, rozruchu linii technologicznych do uzdatniania wody, wykonując ich kompletację, a przede wszystkim produkcję podstawowych urządzeń . Każde zamówienie staramy się wykonać według życzeń Klienta, przy zachowaniu równowagi między nowymi zdobyczami techniki a kosztami realizacji.

Jesteśmy dostawcą i wykonawcą instalacji realizowanych z kredytu Banku Światowego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i PHARE.

Chcemy nie tylko Państwa zapoznać z naszą ofertą handlową, ale także z grupą specjalistów, którzy ją współtworzą. To ich wiedza, doświadczenie, zaangażowanie, otwartość i umiejętność rozwiązywania każdego pojawiającego się problemu stworzyły tę firmę.

W zakresie wdrażania nowych technologii ściśle współpracujemy także z placówkami naukowo-badawczymi takimi jak: Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, Politechnika Poznańska, Uniwersytet Warmińsko - Mazurski.

UNITEX jest solidnym i wiarygodnym partnerem w realizowaniu wszelkich inwestycji związanych z systemami uzdatniania wody, zachęcamy więc do kontaktu z nami, wynikiem którego może być współpraca w interesującym Państwa zakresie.

Siedziba firmy

80-299 Gdańsk
ul. Astronomów 9
tel. 58 552 51 64, fax 58 552 24 17
e-mail: unitex@unitex.com.pl

Dojazd

Zakład produkcyjny

86-300 Grudziądz
ul. Droga Łąkowa 8
tel. 798 705 891
e-mail: produkcja@unitex.com.pl

Projekt i realizacja © 2014 agencja reklamowa soluma – tworzenie stron www.
Wszystkie materiały zawarte na stronie chronione są prawem autorskim i bez zgody nie mogą być używane i powielane.

Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek), aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Jeśli chcesz możesz dowiedzieć się więcej na ich temat, w jaki sposób je wyłączyć oraz sprawdzić, w jaki sposób je wykorzystujemy. Korzystając z niniejszej witryny wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki internetowej.";